Kalibracja alkomatów, sprzedaż i serwis prowadzona jest przez nas w sklepie ul.Łaska 80A w Pabianicach (na wprost dworca PKP, biały, wolnostojący budynek róg ul.Szarych Szeregów). Na stanie posiadamy większość alkomatów dostępnych na rynku zaczynając od tanich alkomatów osobistych, po przez alkomaty elektrochemiczne, policyjne, barowe, a kończąc na alkomatach dowodowych. Jeżeli szukasz stacjonarnego sklepu z alkomatami i własnym serwisem oraz kalibracją alkomatów to zapraszamy, zapewniamy fachową obsługę i duży wybór alkomatów.  Nie preferujemy sprzedaży internetowej, ponieważ za każdym razem wymagania klienta są indywidualne, z tego też względu obsługę na najwyższym poziomie i dobranie odpowiedniego alkomatu, najlepiej dopasowanego do preferencji kupującego zapewniamy przy bezpośrednim zakupie w naszym sklepie stacjonarnym. W sytuacji jeżeli klient jest zdecydowany na zakup konkretnego modelu alkomatu, istnieje możliwość wysyłki paczką, wówczas koszty przesyłki ponosi nasza firma. Na naszej stronie www.alkopatrol.pl możesz zapoznać się z naszą ofertą.

Nasz sklep internetowy

Sklep i porównywarka alkomatów

UWAGA !!!

Gwarantujemy bezpłatną kalibrację alkomatu w okresie pierwszego roku trwania gwarancji.  Prowadzimy również kalibrację i serwis pogwarancyjny.

Jest to bardzo ważna informacja, na którą Państwo powinniście zwrócić uwagę kierując się wyborem miejsca zakupu.  Kupując w innych sklepach nie macie Państwo takiej gwarancji i co za tym idzie przy nieprawidłowym działaniu (rozkalibrowaniu) się alkomatu ponosicie dodatkowe koszty mimo posiadania gwarancji oraz pozostajecie na około 14 dni bez alkomatu. Tylko w naszym serwisie kalibracje przeprowadzane są w 24h.

ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Serwisujemy i kalibrujemy alkomaty zakupione również w innych sklepach, różnych producentów.

Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu – Pabianice ul.Łaska 80A , (na wprost dworca PKP, biały, wolnostojący budynek). Zobacz na mapie.

tel. (42) 215 66 81, tel .888 189 029  czynne 10.00-17.00